Profvoetballer Davino Verhulst heeft een ervaren team geselecteerd om steeds een perfecte oplossing te kunnen bieden in een hele waaier van activiteiten.

Het team van DV13 heeft verschillende diensten en producties volledig in eigen beheer. Verder is er de verdeling van een aantal topmerken en samenwerking met gespecialiseerde partners om u nog beter van dienst te kunnen zijn als één aanspreekpunt voor totaaloplossingen.  

Een samenwerking op lange termijn met klant en leverancier staat bij ons centraal. We leveren maatwerk met snelle, flexibele service en steeds topkwaliteit aan betaalbare prijs!

Team

Davino Verhulst

Bestuurder - PR

0472 11 50 84

davino@dv13.be

Gerry Voordeckers

Sales teamkleding

0493 32 41 91

gerry@dv13.be   

Nicky Evrard

Account manager - Sport

0470 95 68 19

nicky@dv13.be   

Maxime

Sportmateriaal

+32 (0)3 689 33 28

maxime@dv13.be   

Marc De Belser

Sublimatie - Projecten

0472 11 50 83

marc@dv13.be   

Michelle

Marketing - Promo

+32 (0)3 689 33 28

michelle@dv13.be   

Chris, Johan & Luc

printing solutions

+32 (0)3 689 33 28

info@dv13.be   

Kristien

Boekhouding

+32 (0)3 689 33 28

boekhouding@dv13.be